اتومبیل

اتومبیل در اوکراین

معرفی بازار خودرو اوکراین

اوکراین یکی از بزرگترین بازارهای تولید خودرو در جهان است به طوری که در سال 2005 در بین کشورهای اروپایی دوازدهم و در سال 2006 در بازار اروپا اروپا نهم بود.

البته فروش خودرو در بازار اوکراین به دلیل تلاش این کشور برای جمع آوری قطعات این خودروها از طریق خودروهای اروپایی ، آسیایی و آمریکایی افزایش یافته است.

با توجه به رشد اقتصادی روزافزون اوکراین و افزایش درآمد مردم در این کشور ، در سالهای اخیر تعداد درخواست ها و استفاده از اتومبیل در اوکراین در حال افزایش است. با این حساب ، به دلیل افزایش درخواست ها برای استفاده از اتومبیل در این کشور ، در نتیجه باعث شده تا شرکت های معروف خودروسازی جهان قطعات خود را در این کشور مونتاژ کنند.

افراد ثروتمند دیگر تمایل به استفاده از اتومبیل های لوکس ، مدرن و بسیار گران قیمت در اوکراین ندارند و در این منطقه همچنین استفاده از اتومبیل های گران قیمت معروف است ، در حالی که سایر افراد عادی در این کشور تمایل به استفاده از این اتومبیل ها را دارند.

 

 

برای مونتاژ قطعات بدنه ، موتورها و همچنین انواع دیگر قطعات ارائه شده توسط شرکت ها با اعلام آمادگی به صنعت خودرو در اوکراین ، اما با توجه به بازار تجارت خودرو و با توجه به شرایط ایجاد شده این یک مجموعه کامل از cars که مجموعه ای کامل به صورت جوشکاری بدنه و نقاشی و همچنین تزئینات داخلی اتومبیل و در آخر مونتاژ نهایی است.

در نتیجه ، هرچه تعداد مجامع اتومبیل بیشتر باشد ، مشاغل بیشتری برای بازار کار داخلی اوکراین ایجاد می شود و هزینه تولید نیز کاهش می یابد. هزینه های تولید در اوکراین کمتر از سایر کشورهای اروپایی مانند اسلواکی است که خود قطب تولید خودرو در منطقه است. این هزینه ها شامل دستمزد نیروی کار و هزینه های انرژی است.

معرفی شرکت تولید خودرو در اوکراین

شرکت اتومبیل سازی اوکراین JSC

این شرکت در سال 1969 به عنوان بخش نگهداری وسایل نقلیه موتوری تاسیس شد ، یک شرکت خدمات خودرویی در اوکراین است که همچنین بزرگترین توزیع کننده خودرو در اوکراین است.

در سال 2002 ، این شرکت پس از ورشکستگی دوو موتورز ، ZAZ / AvtoZAZ ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو اوکراین را خریداری کرد. سرانجام ZAZ با این شرکت ادغام شد ، بزرگترین شرکت تابعه UkrAVTO است.

این شرکت دارای بزرگترین شبکه امکانات ساخت و مونتاژ ، ایستگاههای خدمات و اتومبیل در اوکراین است.

خرید ماشین در اوکراین

در اوکراین می توان از دو روش برای خرید خودرو استفاده کرد. به طور کلی ، این دو روش شامل خرید از طریق وب سایت ها و در روش دوم ، خرید مستقیم افراد در بازارهای آزاد است.

در روش خرید از طریق سایت ها ، دو نوع سایت در این کشور وجود دارد ، از جمله سایت های https://auto.ria.com/ و www.olx.ua ، که در آنها سایت اول بسیار قدرتمندتر است و موتورهای جستجو از قدرت بیشتری برخوردارند.

در اتومبیل های اوکراین دو نوع پلاک وجود دارد ، اتومبیل های دارای پلاک ملی و خودروهای پلاک خارجی.

پلاک های خارجی اتومبیل در اوکراین به طور کلی به معنای واردات خودرو و فاقد گمرک بودن خودرو است و به طور کلی از لیتوانی به اوکراین صادر می شود. یکی از دلایل ورود این خودروها به اوکراین وجود قوانین آسان برای مراحل ثبت نام خودرو برای افراد است.

در واقع این خودروها به گونه ای وارد اوکراین می شوند که اگر خودروی آلمانی یا هر کشور سازنده آن به لیتوانی منتقل شود ، پس از داشتن پلاک به اوکراین صادر می شود.

 

به طور کلی ، قوانین موجود در اوکراین برای استفاده از چنین ماشین هایی توسط افراد و خارجی ها به طور مداوم در حال تغییر است ، اما قانونی که در سال های اخیر ثابت مانده است این است که تمام مهاجرانی که به طور موقت به عنوان دانشجو اقامت دارند و یا آنها محل اقامت موقت دیگری دریافت کرده اند می تواند برای مدت یک سال از این اتومبیل ها استفاده کند.

اما افرادی که اقامت دائم اوکراین را کسب کرده اند نمی توانند از چنین اتومبیل هایی استفاده کنند و لازم است خودرو از گمرک ترخیص شده و پلاک ملی دولت اوکراین به آن داده شود.

 

 

تنظیم خودکار شرکت تولیدی Spec

امروزه استفاده از اتومبیل های آمریکایی در بین اوکراینی ها به قدری محبوب است که به یک تجارت پرسود در اوکراین تبدیل شده است.

اما یک شرکت دیگر در اوکراین وجود دارد که نوآوری های جدیدی را برای افرادی که به استفاده از ماشین آلات دوران اتحاد جماهیر شوروی علاقه مند هستند ایجاد کرده است به طوری که آنها ظاهر ماشین آلات دوران اتحاد جماهیر شوروی را حفظ کرده و قطعات داخل دستگاه را با قطعات جدید جایگزین کرده اند. و مانند ماشینهای آمریکایی جایگزین ماشینهای مدرن شده اند.

شرکت سازنده تنظیم خودکار Spec

در این شرکت آنها به سراغ اتومبیل هایی می روند که با بازرسی بدنه خود سعی در مدرن سازی خودروی مورد نظر دارند اما اگر شکل و شکل ظاهری خودرو کاملاً سنتی باشد. این شرکت همچنین علاقه زیادی به تولید مدل های کلاسیک مبتنی بر محصولات مرسدس بنز دارد.

ویژگی دیگر این شرکت تولیدی تولید و ساخت مدلهایی است که ترکیبی از محصولات چندین شرکت مختلف باشد.

 

همه اوکراینی ها در نمایشگاه ها با قیمت اتومبیل و اتومبیل آشنا هستند و کسانی که اطلاعی ندارند فقط می توانند به وب سایت نمایندگی های مختلف مراجعه کنند. در سال 2012 قانونی تصویب شد که شهروندان را در انتخاب خودرو محدود می کند

این قانون به عنوان افزایش تدریجی استانداردهای زیست محیطی معرفی شد. از سال 2016 می توانید فقط یک وسیله نقلیه وارداتی استاندارد یورو 5 را در اوکراین ثبت نام و خریداری کنید.