چرا مهاجرت به اوکراین؟

اوکراین بدون شک یکی از بهترین کشورها در اروپا برای سرمایه گذاری ، تجارت و زندگی است که توسط بسیاری از سرمایه گذاران خارجی نادیده گرفته می شود.اوکراین اصلاحات قابل توجهی مانند بهبود روشهای دیوان سالاری ، کاهش فشار مالیاتی ، اصلاحات سیاسی را در سالهای اخیر انجام داده که موجب افزایش موقعیت اوکراین در رتبه بندی بین المللی در زمینه جذابیت اقتصادی و فضای تجاری در این کشور شده است. قوانین اوکراین به شهروندان و خارجی ها اجازه می دهد بدون دردسر زیاد مشاغل و استارتاپ ها را آغازکنند وهمچنین به واسطه آن اقامت اوکراین را دریافت نمایند.

اوکراین بزرگترین اقتصاد اروپا با تولید ناخالص داخلی 420 میلیارد دلار و منطقه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا می باشد، به علاوه 17 قرارداد تجارت آزاد با 46 کشوردنیا دارد.

موقعیت جغرافیایی استراتژیک اوکراین در تقاطع اروپا و آسیا به اضافه کمترین هزینه زندگی با آب و هوای مناسب تجاری اوکراین راتبدیل به یکی از پرطرفدارترین کشورهای اروپا برای مهاجرت کرده است.

کشوراوکراین دارای نیروی کار بسیار تحصیل کرده، با توسعه سریع فناوری اطلاعات ، تحقیق و توسعه و بخش فناوری پیشرفته می باشد.

برخلاف بسیاری از کشورها ، خارجی ها با اقامت اوکراین می توانند در زمین از حقوق مالکیت برخوردار شوند

اوکراین

 

 

 

مزایای مالیاتی

در صورت داشتن محل اقامت در اوکراین ، فردی به عنوان مقیم مالیات اوکراین در نظر گرفته می شود. ساکنان و افراد غیر مقیم هر دو با نرخ 18 درصد مالیات بر درآمد شخصی مشمول مالیات هستند.

مزایای کلی اقامت  اوکراین

اوکراین به عنوان مقصدی برای افرادی که می خواهند در کشوری با پتانسیل اقتصادی رو به رشد ، مردم مهمان نواز و چشم انداز آینده نزدیک برای عضویت در اتحادیه اروپا و منطقه شینگن زندگی و کار کنند ، محبوب شده است.

اقامت اوکراین حقوق و امتیازات مشابه شهروندان اوکراینی را به گیرندگان اعطا می کند (به استثنای حق رأی یا تصدی سمت با سطح امنیتی بالا). وضعیت اقامت اوکراین تابعیت اصلی دارنده را تحت تأثیر قرار نمی دهد. این برای کسانی که با اهداف طولانی مدت به اوکراین آمده اند اما در هر زمان می توانند به راحتی به کشور خود بازگردند بسیار راحت است.