“چگونه تابعیت اوکراین را بگیریم” 

سوالی دردناک برای همه کسانی است که ریشه عمیق در اوکراین دارند. ما سوالات زیادی دریافت می کنیم که “چگونه تابعیت اوکراین را بگیریم” ، “چگونه شهروند اوکراین شویم” و همچنین “آیا داشتن تابعیت مضاعف در اوکراین مجاز است.” در واقع ، در برخی شرایط ، اجازه اقامت کافی نیست. گرفتن تابعیت اوکراین مزایای زیادی دارد. ملیت اوکراین جدا از برخورداری از مزایای اقتصادی و اجتماعی کامل در داخل کشور ، اجازه می دهد:

بازدید از تعداد زیادی از کشورها بدون ویزا ؛ اوکراین توافق نامه بدون ویزا با اتحادیه اروپا را تقریباً نهایی کرده است. دارندگان گذرنامه اوکراین به زودی قادر به بازدید از کشورهای منطقه شینگن بدون ویزا خواهند بود. برای رسیدن به هر پایتخت اروپا از اوکراین یک پرواز 1 ساعته طول می کشد. کسانی که تابعیت اوکراین را دریافت کرده اند نمی توانند از اوکراین اخراج شوند و یا به مقامات هیچ کشوری داده شوند. قوانین تابعیت اوکراین صریحاً می گوید که یک شهروند اوکراینی ممکن است تا زمانی که بخواهد در سرزمین های اوکراین بماند. دولت هرگز تحت هیچ شرایطی نمی تواند به شما دستور دهد که کشور را ترک کنید. تابعیت اوکراین فرصت های اقتصادی متعددی را باز می کند. علی رغم نوسانات ارزی ، سیستم مالی این کشور بسیار قدرتمندتر از کشورهای آفریقایی و آسیایی است. علاوه بر این ، فرصت های سرمایه گذاری زیادی در اینجا وجود دارد. همچنین اوکراین یکی از ارزان ترین کشورهای جهان است ، اگرچه از زیرساخت های خوبی برخوردار است.
اخذ پاسپورت اوکراین

راه های اخذ تابعیت اوکراین

اگرچه قانون شهروندی اوکراین برای متقاضیان ترسناک به نظر می رسد ، یافتن یک گزینه مناسب عملا برای همه امکان پذیر است. برخلاف نظر رایج ، الزامات شهروندی اوکراین به همان اندازه که به نظر می رسد خشن نیست. اخذ تابعیت اوکراین از طریق یکی از کانال های زیر امکان پذیر است:
_تابعیت اوکراین از بدو تولد ؛
_تابعیت اوکراین با تبار ؛
_تابعیت اوکراین توسط تابعیت
_تابعیت اوکراین با ازدواج.
تابعیت اوکراین همیشه از طریق یکی از این کانالها بدست می آید. برای ارزیابی مقدماتی پرونده خود ، با وکلای ما تماس بگیرید. شرکت حقوقی ویزا اوکراینا  به شما کمک خواهد کرد که بفهمید که آیا زمینه ای برای گرفتن تابعیت در اوکراین دارید یا نه و به شما کمک می کنیم تا درخواست خود را ادامه دهید.