تحصیل در اوکراین

هر کشوری امکانات ، ویژگی های خاص خود را دارد و از این رو ، هر کشوری در فرهنگ ، جو و تحصیلات خود بی نظیر است. کشور اوکراین دوره های متنوعی را برای انتخاب از جمله هنر ، هواپیمایی ، کشاورزی ، حسابداری ، مهندسی هوا فضا ، بیوشیمی ، مهندسی پزشکی ، مهندسی شیمی ، علوم کامپیوتر ، تجارت و اقتصاد ، مهندسی برق ، روزنامه نگاری و ارتباطات ، حقوق ، MBA ،ارائه می کند.
دوره هایی که در دانشگاه های اوکراین تدریس می شوند ازجمله  MBBS ، پرستاری ، داروسازی ، جانورشناسی و بسیاری دیگر از این دست دوره ها. در سراسر جهان شناخته شده اند. این دانشگاه ها و موسسات روش بسیار خوبی برای آموزش دارند و بر جنبه های عملی موضوع همراه با دانش نظری متمرکز هستند.
 اوکراین در طبیعت خود بسیار زیبا است و اکثر دانشگاه ها از نظر زیرساختی بزرگ و گسترده هستند ، مانند کتابخانه ، سالن بدن سازی ، مراکز ورزشی ، خوابگاه ها و غیره. دانشجویان می توانند دسترسی نامحدودی به اینترنت داشته باشند و این نیز با هزینه بسیار کم اما باید از آن استفاده صحیح کنند. دانش آموزان نیازی به صرف پول برای خرید کتاب ندارند زیرا کتاب از کتابخانه دانشگاه تهیه می شود. دانش آموزان همچنین می توانند پس از اتمام برنامه تحصیلی خود در اوکراین فرصت اقامت دائم و اقامت اروپا را بدست آورند.

به طور کلی ، همه دانشگاه های اوکراین سال تحصیلی خود را از سپتامبر آغاز می کنند و در ژوئن به پایان می رسانند. تحصیل در اوکراین به زبان اوکراینی است ، اما شما همچنین می توانید دوره های آموزش زبان روسی یا انگلیسی را انتخاب کنید ، دوره هایی که فقط برای برخی از رشته های تحصیلی در دسترس هستند. شما می توانید اثبات مهارت زبان را به شرح زیر ارائه دهید: TOUFL برای اوکراینی ، TORFL برای روسی یا IELTS برای انگلیسی. در برخی موارد ، می توانید قبل از ثبت نام در دانشگاه آزمون زبان انجام دهید. پس از پذیرش ، همه دانشگاه ها ی اوکراین کلاسهای اوکراینی را به عنوان کلاسهای زبان خارجی ، برای همه مقاطع ارائه می دهند ، و شما می توانید تحصیل در اوکراین را با برنامه های دوره کارشناسی در چندین زمینه موضوعی اقدام کنید.

دانشگاه های برتر اوکراین

دانشگاه های برتر اوکراین